Trump blokuje rachunek bodźców, podczas gdy regulatorzy kryptowalut błagają o jasność

Trump anuluje rynki wysyłające fundusze COVID na czerwono. Crypto czuje, że Wielka Brytania zakazuje handlu instrumentami pochodnymi.

Trump zahamował nową rundę finansowania stymulacyjnego.

Rynki na całym świecie gwałtownie spadły, gdy nadzieje na szybkie ożywienie zostały rozwiane.

Krypto również spadło, ponieważ brytyjskie organy regulacyjne zakazały handlu instrumentami pochodnymi, a Europol podkreśla rolę kryptowalut w przestępczości zorganizowanej.

Żegnaj byki, w tym tygodniu kolej na niedźwiedzie. Rynki gwałtownie spadły we wtorek po tym, jak prezydent Bitcoin Era potępił propozycję pomocy związanej z wirusami w wysokości 2,4 biliona dolarów przedstawioną przez Izbę Demokratów.

Prezydent ogłosił decyzję na Twitterze, mówiąc: „Złożyliśmy bardzo hojną ofertę w wysokości 1,6 biliona dolarów i, jak zwykle, ona [Nancy Pelosi] nie negocjuje w dobrej wierze”.

Akcje gwałtownie spadły, a Dow spadł o 0,9%, a Nasdaq o 1%

Ale jednocześnie Trump błagał Kongres USA o szybkie udzielenie 25 miliardów dolarów nowej pomocy płacowej dla amerykańskich linii pasażerskich, które przepuszczały tysiące pracowników, ponieważ podróże lotnicze nie poprawiły się.

Amerykańskie linie lotnicze łącznie spalają 5 miliardów dolarów gotówki miesięcznie, ponieważ ruch pasażerski utrzymuje się na poziomie 30% z 2019 r. Czekając na decyzję rządu, główne linie lotnicze zmniejszą w październiku zatrudnienie o co najmniej 25%.

Pobierz aplikację deszyfrującą

Pobierz naszą aplikację, aby uzyskać dostęp do najważniejszych wiadomości i funkcji na wyciągnięcie ręki. Jako pierwszy wypróbuj token deszyfrujący i wiele więcej.

Firmy Big Tech, w tym Amazon, Apple, Alphabet i Facebook, które cieszyły się rokiem koniunktury, odnotowały gwałtowny spadek cen akcji po tym, jak Podkomitet Antymonopolowy House Judiciary opublikował 450-stronicowy raport opisujący, w jaki sposób giganci technologiczni nadużywali swojej władzy.

Jeśli zalecenia zawarte w raporcie trafią do prawodawstwa, może to ostatecznie doprowadzić do rozpadu części działalności przedsiębiorstw.

„Rynki są optymistyczne dzięki bezprecedensowemu bodźcowi ze strony banków centralnych i rządów na całym świecie, ale teraz panuje niepewność, ponieważ rządy starają się stłumić COVID”, mówi rzecznik AAX , pierwszej na świecie giełdy aktywów cyfrowych obsługiwanej przez londyńską giełdę papierów wartościowych. .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.