BITCOIN JEST GOTOWY DO „WIELKIEGO RUCHU“, MÓWI MENEDŻER FUNDUSZU, KTÓRY PRZEWIDUJE 50 TYS. BTC DOLARÓW

Bitcoin widział ogromną siłę w ciągu ostatnich kilku dni w stosunku do swojej akcji cenowej w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Jak pisze ten artykuł, aktywa handlują za 9.700 dolarów – do ponad 5% od początku tygodnia.

Analitycy pozostają pewni, że nadchodzi większy przełom, ponieważ BTC opóźnia Ethereum i inne altcoiny, podczas gdy wskaźniki zmienności pozostają na niskim poziomie.

Zarządzający funduszem i komentator w przestrzeni, który przewidział, że Bitcoin trafi na 50.000 dolarów, myśli, że ten „duży ruch“ nadejdzie wkrótce.
BITCOIN WKRÓTCE MOŻE ZOBACZYĆ „DUŻY RUCH“: FUND MANAGER
Ostatnia akcja cenowa Bitcoin’a nie była w żaden sposób makrowybiciem. Aktywa pozostają mocno zablokowane w przedziale 8.500-9.900 dolarów, co ograniczyło akcję cenową w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Według Tuura Demeestera, CIO w Adamant Capital, zbliża się jednak do przełomu. W odpowiedzi na długoletniego inwestora Peter’a Brandt’a, który jest bykiem BTC, inwestor argumentował:

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
„Nie wiem, czy impreza się skończyła… Mogę się mylić, ale myślę, że Bitcoin powoli przygotowuje się do wielkiego ruchu, a po nim nastąpią pewne zmiany“. W porównaniu z podniesionymi monetami DeFi, LTC może być postrzegane jako dość niskie ryzyko.“

Demeester nie skomentował, czy ten ruch weźmie BTC wyżej czy niżej, choć sentyment, który podzielił sugeruje, że oczekuje tego pierwszego.

Potwierdzając oczekiwania co do zbliżającego się przełomu makro, zaobserwowano ostatnio, że Bitcoin przekroczył kluczową linię trendu.

Według głównego analityka Blockfyre, kryptońskiej firmy badawczej, linia trendu to trzyletnia tendencja spadkowa, która ukształtowała się w Bitcoinie na wysokim poziomie blisko 20.000 dolarów:

„#Bitcoin po raz pierwszy w historii zamknął się codziennie przed 3-letnią linią trendu spadkowego z ATH, kiedy uruchomiono CME Futures“.

Zdjęcie
Wykres makro akcji cenowej Bitcoin’a (kontrakty BTC na CME, nie na giełdach spot) przez inwestora „Pentoshi“ (@pentosh1 na Twitterze). Wykres z TradingView.com

GDZIE SKOŃCZY SIĘ BTC?

Dyskusja ta rodzi pytanie, gdzie skończy się BTC po tym „wielkim posunięciu“.

Według Demeestera, Bitcoin może osiągnąć cenę 50.000 dolarów za monetę. Rozmawiając z Messari w wywiadzie udzielonym na początku tego roku, inwestor powiedział, że Bitcoin może osiągnąć cenę 50.000-100.000 dolarów z powodu drukowania pieniędzy i adopcji instytucjonalnej:

„To faza zawłaszczania ziemi“, powiedział Demeester o trwającym napływie instytucjonalnym. „Wiesz, że [Bitcoin] będzie duży [i] nie jest skorelowany z tradycyjnymi systemami finansowymi […] Instytucje stawiają swoje roszczenia i widzą, co zostanie zbudowane na [Bitcoin] później“.

Demeester to ktoś, kto kupił Bitcoin za 5 dolarów, promując go w tym czasie wśród czytelników swojego newslettera. Jest on również osobą, która przewidziała, że Bitcoin znalazł makro dno w $3,200 zaledwie kilka miesięcy po tym jak to zrobił.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.